Ведуча. Вітаємо вас, шановне товариство!
Ведучий. Доброго вечора всім закоханим!
Ведуча. Так-так. Нам залишається лише співчувати людям, які залишились вдома, біля комп’ютерів або телевізорів. Поспівчуваємо незакоханим!

Попередня організація гри: за два тижні до гри кожен клас отримує запрошення для участі в конкурсі.
У святково прикрашений зал під музику заходять учні, вчителі та члени журі. Кожен на вході отримує лист для голосування (на приз глядацьких симпатій).

Зал святково прикрашений. На стіні поштова скринька для «валентинок» і три оформлених стенди з білим ватманом і повішеними фломастерами (кожен бажаючий може залишити сердечне (любовне) послання:  учні вчителям, вчителі учням, між учнями. Стенд присвячений історії свята «День Святого Валентина» під назвою «А чи знаєте ви ...?»

Ведучий 1: Пані та панове!
Ведучий 2: Леді і джентльмени!
Ведучий 1: Дорогі діти і шановні дорослі!
Ведучий 2: Сьогодні ми зібралися, щоб пограти в гру "Кохання з першого погляду".
Ведучий 1: Бачите, у нас вважають, що одні лише дорослі мають право закохуватися, а над дітьми можна жартувати: "Тілі-тілі-тісто!"

Вечір можна розпочати з декламування вірша Володимира Сосюри, що звучить під акомпанемент тихої мелодії:
Так ніхто не кохав. Через тисячі літ
лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі
І земля убирається зрання..

Зал прикрашений різноманітними символами кохання: сердечками, янголятами, квітами, повітряними кульками і т.п. Можливо, діти заздалегідь самі намалюють святкові газети, вислови про кохання, виготовлять “валентинки”- значки і т.п.

Святково прибрана зала. На плакаті – слова “У чарах кохання”. В залі на стелі розвішені зорі та сердечка. Лунає музика. На середину зали виходять ведучі.

  • 1
  • 2