На крилах любові. Конкурс до Дня закоханих.

Хід свята
(Вечір розпочинається вальсом)
Ведуча Уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року - День св. Валентина. Цей день називають днем закоханих.

Ведучий Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

Ведуча А з чого, власне, усе розпочалось? Мудрець повідав істину людині:
«Кохання й миле серце – річ одна,
Як душі мудрі з розумом єдині,
Отак і їх ніщо не роз’єдна.»

Ведучий Любов’ю «хворіли» в усі епохи. Тому про неї так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди і кожна особа велична.

Ведуча Сьогодні на нашому вечорі ми сподіваємося обрати найніжнішу, найтендітнішу, найпривабливішу, найінтелектуальнішу, найчарівнішу, найтаємнішу дівчину, яка стане Валентиною цього вечора.

Ведучий Ми не сумніваємося також у тому, що зуміємо всі разом обрати найвродливішого, наймужнішого, най-, най-, найпринаднішого Валентина.

Ведуча Ми вдячні всім, хто завітав до нас на вечір. Бо саме ви, дорогі друзі, своїми аплодисментами допоможете визначити. Хто ж стане титулованим переможцем.

Ведучий Кожна з пар отримає нині почесний титул. Розподілити їх доручено шановному журі…

(Представлення журі)

Ведуча Отже, вітаємо наші пари…

(Представлення кожної пари)

Ведучий Наші романтичні пари готові до першого конкурсу «Любов з першого погляду».

Юнакам та дівчатам роздаються листочки паперу і ручки. Команда юнаків і команда дівчат розташовуються одна навпроти одної. На листочках написано запитання, окремо для юнаків про дівчат, окремо для дівчат про хлопців. Ми хочемо дізнатися наскільки наші пари знають один про одного. Потім конкурсанти здають свої відповіді журі. Ведучі зачитують по одному запитанню і конкурсанти по черзі відповідають. Якщо відповідь співпадає, то пара отримує 1 бал.

Питання для дівчат:

- Яка марка автомобіля до вподоби вашому хлопцеві?
- Який вид спорту найбільше подобається вашому хлопцеві?
- Яку страву найбільше любить смакувати ваш хлопець?

Питання для юнаків:

- Які улюблені квіти вашої дівчини?
- Який колір до вподоби вашій дівчині?
- Яка музична група подобається вашій дівчині?

Ведуча Поки журі підводить результати конкурсу, ми маємо можливість поспілкуватися. Всі вже знають, чому 14 лютого вважають Днем закоханих. Але хто знає що-небудь про «найдавнішу валентинку»? Наприкінці ХІІІ ст. набуло популярності надсилати романтичні послання коханій людині. Найдавніша валентинка зберігається у Британському музеї в Лондоні. Ця листівка підписана герцогом Орлеанським Чарльзом 1415 року. Водночас, він був ув’язнений і таємно відправив послання-кохання своїй дружині.

А зараз слово журі.

(Журі оголошує результати першого конкурсу)

Ведучий Кохання – це чудове окрилююче почуття. Усяке сильне переживання відображається у слові. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу. Тому, мабуть, недарма в співучій Італії кавалери виконують для свої дам серенаду.

Отже, наступний конкурс «Освідчення у коханні». Це було ваше домашнє завдання. Кожна пара мала приготувати освідчення в коханні (це може бути або пісня, або вірш, або проза про кохання, оспівування жіночої краси). Журі оцінює конкурс по 10-бальній шкалі.

(Пари по черзі презентують свої виступи)

Ведуча просимо журі оцінити виступи пар.

(Журі показує оцінки, ведучі озвучують)

Кохання… Ніхто не в змозі пояснити, що ж це таке. Це велика загадка життя. Люди кохали один одного завжди. Наступний конкурс «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я». Суть цього конкурсу полягає у тому, що ви повинні об’єднати  імена в пари, відомі своєю любов’ю всьому світові.

(Грає повільна мелодія)

1) Адам – Єва
2) Цезар – Клеопатра
3) Ромео – Джульєта
4) Леді Діана – Принц Чарльз
5) Наполеон – Жозефіна
6) Герда – Кай
7) Рет Батлер – Скарлетт О’Хара
8) Ассоль – Грей
9) Гамлет – Офелія
10) Тетяна – Онєгін
11) Наталка – Петро

Ведучий Просимо журі оголосити результати конкурсу. А зараз ми звернемось до статистики для дорослих: з’їдаючи плитку шоколаду вагою 113 грамів, отримуємо 616 калорій, котрі можна відпрацювати, танцюючи вальс впродовж 2 годин 28 хвилин або цілуватися протягом 6 годин 11 хвилин.

Ведуча Кожна закохана пара хоча б раз у своєму житті виконувала найромантичніший танок. І зараз ми залюбки подивимося, як наші закохані пари будуть виконувати його, але під ту мелодію, яку ми включимо. Журі оцінює конкурс за 10-бальною системою.

(Пари по черзі виконують танок під різні музичні композиції)

Ведучий Поки журі оцінює виступи наших пар, вашій увазі музичний номер.

Ведуча Отже, оцінки за 4 конкурс такі … Наступне завдання для наших пар – намалювати портрет «Коханої людини» на повітряних кульках. Оцінюємо за 10-бальною шкалою.

(Грає швидка мелодія, пари малюють на повітряних кульках)

Ведучий Слово надається журі.

Ведуча Зійди до мене зіркою із неба,
Вві сні  явися, в мареві прийди.
Тільки не клич і не зови, не треба
Не треба слів, ти руку простягни.

Ведучий Наші романтичні пари подолали всі перешкоди. Залишилося останнє і гадаємо, що після всіх конкурсів хлопці достатньо пізнали свою другу половину. Зараз у цьому пересвідчимося.

Ведуча Останній конкурс «Дотик». Завдання юнаків із зав’язаними очима впізнати руку своєї дівчини. Якщо юнак впізнав – отримує 1 бал.

(Грає повільна мелодія, хлопці по черзі вгадують руку своєї коханої)

Ведучий поки журі підводить остаточні підсумки конкурсу, ми своїми бурхливими оплесками підтримуємо дівчат з піснею…

Ведуча Журі підвело остаточні результати нашого конкурсу. Настав хвилюючий момент. Запрошуємо всі пари на сцену.

(Журі оголошує підсумки і нагороджує пари призами)

Ведучий Швидко плине час. Сторіччя за сторіччям, разом і з ним змінюємося і ми.

Ведуча А що ж кохання? Можливо, воно вже не існує – подумає іноді хтось і хочеться тоді крикнути:»Ні, ні й ще раз ні! Любов жива і ніколи не зникне, доки існує життя. Адже кохання і є життя!»

Ведучий І цей день, День св. Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій.

Ведуча Ідіть на зустріч коханню. І хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім!

Ведучий Любов – не кара, але й не гра.
Вона не квітка, що зів’яне швидко.
Любов – це дар. І Бог сам вибира,
Хто заслужив оце пізнати диво.
Ведуча Дякуємо всім за увагу.

Ведучий Кохайте і будьте коханими! І на завершення лунає пісня «Береги любові».

Додати коментар


Захисний код
Оновити