Містер і Міс школи

Попередня організація гри: за два тижні до гри кожен клас отримує запрошення для участі в конкурсі.
У святково прикрашений зал під музику заходять учні, вчителі та члени журі. Кожен на вході отримує лист для голосування (на приз глядацьких симпатій).

Ведучий та Ведуча проводять свято (слова Ведучого та Ведучої позначаються знаком «-») Розпочинається з декламування вірша або фонограми ліричної пісні (тут: вірш для прикладу)

День Святого Валентина –
Це не час для карантину.
Годі вдома вам сидіти,
День любові – пора радіти!

Про відсутність половинки
Ви забудьте, й щохвилинки
Роздавайте валентинки
Не проґавте ні дівчинки.

Хай в всесвітній день кохання,
Не покине вас бажання
Дарувати всім любов,
Двічі, тричі, знову й знов.

- Вітаємо вас! Нарешті настав день, на якого з нетерпінням чекала наша школа. День, коли всюди, немов на крилах літають записки, і кожну хвилину чергова стріла Амура пронизує ще одне серце.
- Цього чудового дня ми проводимо шоу "Міс та Містер школи"! А для того, щоб знайти цю Міс і цього Містера, нам допоможете ви, дорогі глядачі, а також наше шановне журі, до складу якого увійшли .....
- У нашій програмі беруть участь найкрасивіші, найчарівніші дівчата та кмітливі, веселі справжні мачо – наші хлопці. Бурхливими оплесками привітаємо їх.
Парадний вихід (всі пари повинні закрутитися на сцені в ритмі романтичного танцю), під час якого оголошуються імена конкурсантів та їх номери (коротко їх характеризуючи, типу – ніжна орхідея, золотий лотос, невтомний серцеїд і т.д.).
- Кожна людина - це маленький Всесвіт. Щоб розібратися в собі, часом не вистачає цілого життя. І все-таки спробуємо?
- Перший наш конкурс "Візитна картка". Конкурсанти в яскраво, емоційно мають представити себе. Це можуть бути музична "візитка", танець, композиція з групою підтримки, ліричні вірші, прозові мініатюри... Які вони, наші учасники? Який їх світ захоплень, життєві ідеали, мрії, девізи ... А може бути хтось із них вибрав якийсь літературний образ?
Підтримаємо аплодисментами нашу першу пару...

Слово журі. (Оцінки оголошуються журі після кожного конкурсу з короткими коментарями)

- А зараз ми оголошуємо початок другого конкурсу «Принцеса кулінарії". Кожна учасниця повинна була приготувати і красиво оформити якусь страву. Оцінюються смакові якості і оформлення. Попросимо наших конкурсанток продемонструвати, як вони впоралися з виконанням цього домашнього завдання.
Дегустація страв проходить під тиху музику.
- Поки журі пробує і оцінює кулінарні таланти конкурсанток, ми пропонуємо конкурс для уболівальників.
"Щасливе місце". На спинці стільця наклеєний хрестик, хто сидить на цьому стільці отримує приз.
"Найсильніші легкі». Кільком учасникам пропонується утримати в повітрі повітряну кулю, дмухаючи на неї знизу. Перемагає той, у кого куля впаде останньою.

Отже, дамо слово журі.

- Кохання, таємниче і загадкове, стояло і стоїть біля витоків тих неповторних митей, коли в душах людських виникає щось животворне, викликає подив і захоплення, вводить у світ краси і величі.
- Дружба і любов - одвічні теми поезії, музики, сенс повноцінного людського життя.
А зараз кожному учаснику належить продемонструвати свою влучність та вміння виразно читати вірші. (вибір довільний, головне аби вони були ліричними)

Наступний наш конкурс "Стріла Амура"

- На стелі підвішені повітряні кулі, в кожній з яких записка з 4-ма рядками про любов. Ваше завдання влучно потрапити в один з них та виразно прочитати, те, що там написано.

- А зараз перед учасниками стоїть непросте завдання - показати всі грані своїх численних талантів за якісь 2 хвилини. Конкурс "Талантів".
Слово журі.
- А зараз наші конкурсанти повинні буду продемонструвати свою спритність і кмітливість, адже їм належить участь у конкурсі "Перевертні".

Ведучий пропонує конкурсантам "перевертень" - зашифрований антонімами текст відомих пісенних рядків. Учасники повинні відновити первісний текст, замінюючи слово з "перевертня" на слово протилежного змісту. (підбір пісень довільний)

- А поки наші конкурсанти обмірковують свої відповіді, ми нагадуємо глядачам не забувати голосувати і передавати ваші листи нашим помічникам в залі, а також пропонуємо конкурс для глядачів.

Викликаються бажаючі вболівальники. Під веселу музику їм необхідно випити через соломинку склянку напою. Той, хто перемагає перший, отримує приз.
- Отже, повернемося до нашим учасникам. Кожній парі були запропоновані "перевертні" - зашифрований текст всім відомих пісенних рядків. Учасники повинні відновити первісний текст, замінюючи слово з "перевертня" на слово протилежного змісту. Послухаємо, що ж у них вийшло.
(Для прикладу: «Ніколи відраза не загориться, і ненависть не засохне рідко» – «Хай кохання вам не згасне, І любов цвіте най рясно»).
Слово журі.

Як багато танців є на світі!
Тільки вмій їх вибирати!
Є й новинки на прикметі.
Отже, нумо танцювати!

- Оголошується "Танцювальний" конкурс. Ви повинні виконати повільний танець з яблуком, затиснувши його лобами. Руки при цьому повинні бути зчеплені за спиною. Хто протягом хвилини не впустив яблука під час танцю, запрацює 3 бали.

Слово журі.

- Наше шоу підійшло до кінця. Зараз журі оголосить імена переможців. Хтось із вас не займе першого місця, але не варто засмучуватися, тому що сьогодні всі ви були кращі з кращих...
- Чудово сказав Гомер: "Боги і діти живуть там, де їх хвалять». Сьогодні всі епітети і метафори - ваші. Ви - найрозумніші, творчі, найталановитіші! Кожен з вас буквально підкорив серця глядачів.

- Але конкурс - це завжди конкурс. Слово журі.

Підведення підсумків.

 Підведення підсумків проводиться за наступними номінаціями: «Міс вишуканість», «Містер галантність", "Міс натхнення" і "Містер натхнення", "Міс грація "та" Містер грація ",, і ще одну пару вибирають глядачі.
Абсолютним переможцям присуджуються почесні звання "Містер школи …" та "Міс школи …"

Додати коментар


Захисний код
Оновити