Розважальне святкове шоу (старшокласникам)

Ведуча. Вітаємо вас, шановне товариство!
Ведучий. Доброго вечора всім закоханим!
Ведуча. Так-так. Нам залишається лише співчувати людям, які залишились вдома, біля комп’ютерів або телевізорів. Поспівчуваємо незакоханим!

Ведучий. Тож у нас є чудова нагода здійснити чудову мандрівку незвичайною країною Кохання, пройтися вулицями, проспектами та бульварами неземного щастя. Адже навіть нерозділене нещасливе кохання осяває вразливу душу, залишається назавжди солодким щемом-спогадом.
Ведуча. Його називають солодким болем. Так кажуть поети. 
Ведучий. Любов і кохання – це вічна тема музики, поезії, сенс життя. І 14 лютого – згідно католицького віросповідання – День Святого Валентина − поступово перетворився в цілому світі в День закоханих.
Ведуча. Коханням люди «хворіли» у всі часи, у всі епохи. І про нього написано немало. Але не побачиш жодного повторення! Бо люди, що кохають, є неповторними, а почуття їх прекрасне і величне.

(Звучить вірш «Так ніхто не кохав…» Володимира Сосюри
Кохання – то не тільки прекрасна поезія, це велика відповідальність одне перед одним, потреба допомогти, підставити плече, ділити радість і біль. Кохання – це єднання двох сердець. Людина, котра кохає, відкриває у собі дивовижне багатство душі.
Ведучий. Поділіться з нами думками про любов і кохання, дорогі друзі.(відповіді глядачів)
(Звучить пісня Віталія і Світлани Білоножко «Один мотив для двох сердець»)
Ведучий. Сьогодні на святі ми надіємося вибрати з поміж вас найчарівнішу дівчину, котрій судилося стати Валентиною школи впродовж усього року, аж до нового свята любові і кохання. 
Ведуча. У нас нема сумнівів – також ми зуміємо сьогодні обрати наймужнішого, най-най-най-більшого супергероя Валентина, що стане зразком джентльмена на увесь рік.
Ведучий. Дякуємо всім, хто нині прийшов до нас. Бо саме ви, дорогі друзі, Адже саме ви аплодисментами допоможете нам визначити, хто здобуде таке почесне звання. 
Ведуча. Всі учасники отримають почесні титули. Їх розподілить шановне журі. (Ведуча по черзі представляє членів журі). А ось найменування титулів – це поки сюрприз. Але не тільки в цьому, знайте, магічність нашої цієї вечірньої зустрічі.
Ведучий. (звертається до ведучої) Ти, зрозуміло, закохана, але не надто замріюйся і не відволікайся хиляйся від теми свята, бо ми ж тут ведучі.
Ведуча. Пробач. Так на чому я саме зупинилась?
Ведучий. Ти зупинилася, якщо не помиляюся, на початку!
Ведуча. Наш інтелектуально-розважальне свято проходитиме у два етапи.
Ведучий. Для початку ми запросимо до нас сцену дівчат, що згодилися до участі у цім важкому змаганні (дівчата піднімаються на сцену під звуки музики)
Настав час для 1-го конкурсу «Ситуація». Кожна з учасниць, яких шестеро, мають відповісти всі на 3 запитання, і дівочі відповіді допоможуть з’ясувати рівень їх дівочої логіки, розкажуть нам про загальний світогляд, вміння орієнтуватися в життєвій ситуації.
Отже, час запитань.
Кого ти візьмеш у хату: приблудних собаку чи кота?
Певно, тобі відомі смішні і кумедні історії про когось з твоїх приятелів. Як поступиш? (Розповіси першому зустрічному-поперечному, розкажеш найкращій подрузі; не розповіси нікому)
Чи станеш ти займатися домашнім квітником?
Як потрібно було би продовжити ось таке речення і чому? «Що ви скажете про того, хто в якості подарунка на День народження дарує тварин (він робить це необдумано; він має бути впевненим, що іменинник буде радий саме такому подарунку і він про цю тваринку мріяв та догляне її; жодних сумнівів, що подарунок радість)
А чи відомо тобі, як єгипетська цариця Клеопатра виграла спір у римського полководця Марка Антонія?
(Клеопатра посперечалася з Марком Антонієм, що він стане її чоловіком, якщо програє парі. Клеопатра запевнила за столом вип’є вина на 1 мільйон римських монет. Звісно, полководець їй не повірив. Тоді вона вкинула у чашу з вином діамант ціною в 1 мільйонів, ковтнула його з напоєм і – виграла!)
На твою думку, чи вдосталь для щастя одного лише кохання?
Твій друг частенько позичає в тебе речі, але не повертає речей, які брав. Нині просить дорогий ноутбук. Чи позичиш ти йому комп’ютер? (Без сумніву, позичиш; обманеш, сказавши, що ноут зіпсувався; відмовишся позичити, вказавши на дійсну причину)
Як ти проводиш вільний час?
Існує думка, що домашнє вогнище це трон, з якого жінка керує світом. Прокоментуй цю думку.
Друг випадково розбив твій мобільний. Які будуть твої дії? (Обманеш, що збиралася купити новий; скажеш про відшкодування; відмовишся від нового мобільного телефону, який запропонують тобі взамін втраченому; зробиш скандал)
Чи варто в містах годувати голубів або ж лебедів? Чому?
Чимало сучасної юні твердить, що справжнього кохання не існує. Твоя думка?
Уяви собі таку ситуацію. Ти передбачаєш, що в друга скоро будуть неприємності. Які твої дії? (Перестанеш Уникатимеш зустрічей з ним, аби самій не зазнати тих же потрапити в ту ж неприємностей; поговориш з ним і розкажеш про свої припущення; і надалі дружитимеш, нічого не кажучи про можливі неприємності в майбутньому)
Левів вважають царями звірів. А які хижаки заполоняють твою уяву? Чому?
Чи подобається тобі слухати і розповідати анекдоти?
На твою гадку, справжній друг повинен… (обговорювати з тобою всі події; обговорювати з тобою тільки те, що хоче; не ділитися з тобою думками, що тебе напряму не стосуються;)
Які думки викликає в тебе папуга, що сидить у клітці?
Ведуча. А зараз час для 2-го конкурсу «Кохання та… гроші». Дівчатам доведеться розв’язувати надскладні і непередбачувані життєві ситуації.
Ситуація 1. Твоя зарплата на місяць 1500 гривень. Чоловік отримує більше – 2500 гривень. Хто із вас плануватиме бюджет вашої сім’ї?
Ситуація 2. Ти на курорті. У тебе є гроші. Ти маєш можливість Ти купиш плаття і потратиш усі гроші відразу, або щодня ласуватимеш цукерками, тістечками, фруктами. Як ти потратиш гроші? Прокоментуй.
Ситуація 3. Твоя заробітна плата 5000 гривень. Чоловік – безробітний. Хто керуватиме сімейним бюджетом?
Ситуація 4. Ти – домогосподарка, прибутки приносить чоловік. Як ти узагалі уявляєш себе за таких обставин?
Ситуація 5. Так склалося, що ти, і твій чоловік − безробітні. Як вижити за таких обставин?
Ситуація 6. В тебе є сім’я . Не вистачає грошей навіть на найнеобхідніше. Чи купить чоловік на День народження тобі подарунок?
Ведучий. Наступний конкурсом оголошується «Відвертий лист».
В ньому дівчата за 3 хвилини мають спільно написати хлопцям, яким уявляють сучасного супергероя-юнака-джентльмена.
(музичний супровід)
Ведуча. 4-тий конкурс «Перевтілення» стане певним випробуванням. Кожна з вас витягує свій жереб. А тепер кожна з
Тепер кожна з вас хай уявить себе в ролі тієї особи, чий жереб витягла кожна з вас. Часу на обдумування – півхвилини. (Жеребки відомих жінок: Роксолана, Леся Українка, княгиня Ольга, Катерина ІІ, Жанна Д’Арк, Клеопатра, Маргарет Тетчер.)
Ведуча. 5-тий конкурс не слабший за попередні. Його назва «Скринька». Упродовж останніх двох тижнів до скриньки дівчатам, учасницям нашого шоу, вкидали записки із запитаннями всі, хто тільки того бажав. Нині наші конкурсантки відповідатимуть на них.
Ведучий. А тепер надамо слово журі. ( Журі оголошує наступні титули «Воля», «Шарм», «Чаклунка», «Чарівність», «Краса», «Жіночність», кожній дівчині вручається відповідні емблема, «грамота», «корона».)
Нам залишається визначити Валентину. Скупаємо в оваціях по черзі кожну конкурсантку. Та, якій дістанеться найбільше аплодисментів, і буде переможницею свята. (Після оплесків учасниці гри Дівчатка йдуть і займають місце в залі, а 6 юнаків-учасників конкурсу піднімаються під музику на сцену.)
Ведуча. Друзі! Вам доведеться пройти крізь подібне коло випробувань. Надіємося, що всі ви галантно справитеся з усіма завданнями, як і личить справжнім джентльменам. Отож починаємо.
1-ий конкурс «Ситуація».
Твоя подруга підтримує товаристські стосунки з людиною, яку ти з певних причин не долюблюєш. Які будуть твої дії? (Не будеш зустрічатися з подругою; не показуватимеш, що ті стосунки тобі не до вподоби; поставиш подругу перед вибором.)
Поясни, який колір тобі найбільше смакує? Чому?
Про собаку якої породи ти мрієш?
Тобі потрібно позичити гроші в подруги. (Ти скромно натякатимеш; попросиш напрямки; не скажеш нічого: гляди, здогадається сама.)
Чи любиш ти куховарити? Яку страву любиш готувати найбільше? А якою ласувати?
Людину з якими якостями ти можеш назвати справжнім другом?
Подруга купила плаття, яке, на твою гадку, їй не личить. Які твої дії? (Відразу скажеш, що він їй не пасує, пояснивши, чому;промовчиш.)
Який для тебе є ідеал?
Ти перебуваєш серед мовчазного товариства. Твої дії? (Мовчимо, то й мовчимо; будеш «оживляти» присутніх; поцікавишся причинами тиші.)
Хто має освідчуватися першим: хлопець чи дівчина?
Ти «за» оптимісток чи песимісток?
Як тобі подобається гра в бадмінтон? (дивлюся в телевізорі; іноді можна заради хороших друзів; спорт, і ще раз − спорт)
Уяви своє освідчення в коханні.
Твій ідеал жінки.
Які думки заповнюють тебе на початку трудового дня? (Надієшся, що тебе чекає успіх; рахуєш хвилини до закінчення уроків; чекаєш на зустріч з друзями; впевнений, що врешті цього дня усі прикрощі підуть в небуття)
Ти читаєш газети?
Які квіти варто дарувати коханій на 1-му побаченні?
Ведучий. А зараз «Конкурс талантів». Було б непогано, звичайно, якби ми, хлопці, освідчувалися першими і тільки першими. Було б чудово, якби ми засвоїли просте правило: дівчата дуже люблять красиві слова, обожнюють поезію, їм потрібна постійна увага, очікування дива, хай і маленького, але неповторного, здійснюваного тільки для неї, і ні для кого іншого цілому світі. Жінка любить чути. А чоловік – бачити. Ця давно відомо. Отже, тепер – конкурс. На моїй таці шість листків з віршами. Кожен конкурсант виразно читатиме поезію, яка йому дістанеться за жеребом. Часу на ознайомлення дається півхвилини. А далі хай кожному буде удача! В кожному з вас живе актор! Тягнімо жереб!
(вірші на тему любовної лірики підбираються довільно)
Ведуча. 3-тій конкурс «Відкритий лист». Дівчата вже знають, що це таке. А тепер справа за вами, шановні супергерої. Кохані чекають на ваші теплі і чуйні слова. представте лист на суд журі та глядачів за чотири хвилини.
(Звучить мелодія)
Ведучий. Ми наблизилися до 4-го конкурсу «Подарую букет коханій». Учасники мають із зав’язаними очима намалювати найпрекрасніший букет для дами серця. Роботу триватиме доти, поки звучатиме музика.
(Звучить мелодія)
Ведуча. Аж ось і 5-ий конкурс «Скринька». Юнакам теж усі бажаючі ставили цікаві непересічні запитання. Почекаємо на їх щирі відповіді. 
Ведучий. Ну, ось - нарешті для Валентинів дуже важливий останній конкурс – «Перевтілення». Потрібно не лише знати історію, а й зуміти перевтілитись у певну історичну особу. На роздуми традиційно у вас півхвили. Тягнемо жереб! (Юнаки витягають аркуші з написами: Ярослав Мудрий Олександр Македонський, Павло Полуботок, Богдан Хмельницький, Наполеон Бонапарт, Батько Махно)
Ведуча. Щоб остаточно розкрити наш секретити, слово надається журі (оголошуються титули «Дипломат», «Дотепник», «Мужність», «Відвага», «Інтелектуал», «Цілеспрямованість». Кожному гравцеві вручається відповідна грамота, звучить туш.)
Ведучий. Тепер же, друзі, визначаємо оплесками нашого Валентина. Кому дістанеться найбільше аплодисментів, той і є героєм нашого вечора і нестиме свій титул до наступного свята, що відбудеться теж 14 лютого, тільки наступного року.
(Валентин виводить на сцену Валентину)
Ведуча
Моя душа чекає дива
І вся тривогою щемить.
Десь недалеко мить щаслива,
Мого життя найкраща мить.
Ведучий.
Чому ж не спомин, а чекання
Щодня в душі моїй бринить –
Так, ніби мить моя остання
Те диво має об’явить! 
(Звучить вальс. Танцюють дві пари – ведучі, і герої свята. Далі до них приєднуються всі бажаючі)

Додати коментар


Захисний код
Оновити